Zaposlitev

Voznik po Sloveniji

Si komunikativen/-a, dinamičen/-a, pripravljen/-a sprejeti nove izzive in bi rad/-a postal/-a del Makom ekipe?

Oddelek: Dostava

Lokacija: Velenje, vožnja po Sloveniji

Pričetek zaposlitve:april

Pogoji zaposlitve: 6-mesečna poskusna doba, 1 leto določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

  • - prevzem dokumentacije,
  • - priprava materiala za odpremo in dostavo kupcem,
  • - nalaganje ali razlaganje dostavnega vozila in pazljivo ravnanje z materialom, blagom ali izdelki (vsebinsko in količinsko) ter embalažo,
  • - preverjanje skladnosti dokumentov z dejanskim stanjem,
  • - opravljanje prevoza blaga,
  • - izročanje materiala z ustrezno dokumentacijo stranki in nadrejenim,
  • - skrb za tehnično brezhibnost vozila.

Kaj pričakujemo:

  • - IV. ali višjo stopnjo izobrazbe,
  • - izpit »B« kategorije, permanentno izobraževanje,
  • - aktivno pristopanje k delu in sprejemanje odgovornosti,
  • - odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • - samostojnost, natančnost, točnost, komunikativnost, vestnost, samoiniciativnost, proaktivnost in ciljno usmerjenost,
  • - timsko delo.

Kaj nudimo:

  • - odlično karierno priložnost v slovenskem podjetju z 25-letno tradicijo,
  • - možnost zaposlitve za nedoločen čas,
  • - delo v dinamičnem kolektivu, v podjetju, ki se ponaša s certifikatom »Družini prijazno podjetje« in »Družbeno odgovoren delodajalec«.

Če ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo,da pišete na zaposlitev@makom.si in pošljete svoj življenjepis.