Zaposlitev

Prodajni svetovalec Celje/Novo mesto (m/ž)

Si komunikativen/-a, organiziran/-a, proaktiven/-a, pripravljen/-a sprejeti nove izzive in bi rad/-a postal/-a del Makom ekipe? Zaradi širitve ekipe iščemo novega/-o sodelavca/-ko.

Lokacija: Celje z okolico / Novo mesto z okolico

Pričetek zaposlitve: april 2019

Pogoji zaposlitve: 6-mesečna poskusna doba, 1 leto določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

  • •             komuniciranje in vzdrževanje stikov s strankami;

    •             skrb za ključne stranke;

    •             skrb za stranke v okolici Celja / Novega mesta;

    •             pridobivanje novih strank;

    •             sprejemanje naročil kupcev, obdelava naročil;

    •             priprava kalkulacij in ponudb za stranke;

    •             pripravljanje, dopolnjevanje in urejanje baze kupcev in novih naročnikov v CRM sistemu;

    •             dosledno izpolnjevanje CRM sistema;

    •             podrobno poznavanje blagovnih znamk in blagovnih skupin ter pospeševanje prodaje le-teh;

    •             pomoč pri organizaciji sejmov in drugih marketinških aktivnosti:

    •             sprejem reklamacij in posredovanje le-teh naprej;

    •             priprava pogodbenih cenikov za stranke oz. naročnike javnih razpisov;

    •             sodelovanje z oddelkom nabave pri iskanju potencialnih produktov in pri usklajevanju naročil;

    •             sodelovanje z oddelkom nabave in javnih razpisov;

    •             spremljanje dogajanja na trgu in konkurence;

    •             sodelovanje pri izdelavi planov prodaje in realizacija;

    •             predlaganje procesov optimizacije stroškov in povečanja produktivnosti;

    •             iskanje izboljšav v procesu prodaje;

    •             izobraževanje o novitetah in prodaja le-teh.

Kaj pričakujemo:

•             VI. ali višjo stopnjo izobrazbe, ekonomske ali druge tehnične usmeritve;

•             odlično poznavanje programov Microsoft Office;

•             vozniški izpit B kategorije;

•             osnovno znanje angleškega jezika;

•             željo po učenju in izboljševanju svojih sposobnosti;

•             aktivno pristopanje k delu in sprejemanje odgovornosti;

•             odlične komunikacijske sposobnosti;

•             usmerjenost k strankam;

•             doseganje prodajnih planov;

•             samostojnost, samoiniciativnost, proaktivnost, organiziranost, vestnost, hitro odzivnost, doseldnost, natančnost in ciljno usmerjenost;

•             timsko delo;

•             vzdrževanje in razvoj dobrega delovnega vzdušja in odnosov v podjetju;

•             izkušnje z delom v programu Pantheon so prednost, ne pa pogoj.

Kaj nudimo:

•             odlično karierno priložnost v slovenskem podjetju z več kot 20-letno tradicijo;

•             možnost zaposlitve za nedoločen čas;

•             delo v dinamičnem kolektivu, v podjetju, ki se ponaša s certifikatom »Družini prijazno podjetje«;

•             letni in kvartalni bonus v primeru doseganja plana;

•             služben avto, telefon, računalnik;

•             stalno usposabljanje in izobraževanje;

•             občasna izobraževanja v tujini;

•             priložnost za rast in razvoj.

Izbran/-a kandidat/-ka bo imel/-a poglobljeno predstavitev prodajnega programa.

Če ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo, da se prijavite preko spodnje povezave:

Prijave zbiramo do srede, 10. 4. 2019.

Makom trgovina - skupinska fotografija