Zaposlitev

Strokovni sodelavec za javna naročila (m/ž)

Si dosleden/-a, proaktiven/-a, pripravljen/-a sprejeti nove izzive in bi rad/-a postal/-a del Makom ekipe? Zaradi širitve ekipe na področju javnih razpisov iščemo novega/-o sodelavca/-ko.

Oddelek: Javni razpisi

Lokacija: Velenje

Delovni čas: 7.00 – 15.00

Pričetek zaposlitve: december 2018

Pogoji zaposlitve: 6-mesečna poskusna doba, 1 leto določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

  • dosledna priprava razpisne dokumentacije, ki je skladna s postopki za prijavo na javna naročila;
  • vodenje celotnega postopka prijave na javno naročilo od naročnikove objave do podpisa pogodbe;
  • skrbništvo pogodb vezanih na javna naročila;
  • priprava ponudb za javna naročila;
  • priprava pogodbenih cenikov za stranke oz. naročnike javnih razpisov;
  • dobro sodelovanje z oddelkom nabave pri iskanju potencialnih produktov in pri usklajevanju naročil;
  • dobro sodelovanje z oddelkom prodaje pri komunikaciji glede naročnikov javnih razpisov;
  • komunikacija z dobavitelji;
  • komunikacija z naročniki;
  • spremljanje in upoštevanje novosti iz področja javnih razpisov;
  • konstantno izobraževanje na področju javnih razpisov;
  • spremljanje dogajanja na trgu in konkurence;
  • predlaganje optimizacije stroškov;
  • reševanje reklamacij vezanih na javne razpise;
  • priprava poročil s področja javnih razpisov;
  • iskanje izboljšav v procesu javnih razpisov;
  • predlogi izboljševanja in razvoja informacijske podpore za potrebe prijave na javne razpise;
  • iskanje učinkovitejših in cenejših rešitev v ustaljenih procesih;
  • vzdrževanje in razvoj dobrega delovnega vzdušja in odnosov v podjetju.

Kaj pričakujemo:

  •  VI. ali višjo stopnjo izobrazbe, ekonomske ali druge tehnične usmeritve;
  • izkušnje s področja javnih razpisov (na strani naročnika ali prijavitelja);
  • zelo dobro poznavanje programov Microsoft Office, zlasti programa Excel;
  • željo po učenju in izboljševanju svojih sposobnosti;
  • aktivno pristopanje k delu in sprejemanje odgovornosti;
  • odlične komunikacijske sposobnosti;
  • samostojnost, samoiniciativnost, proaktivnost, organiziranost, natančnost in ciljno usmerjenost;
  • timsko delo;
  • izkušnje z delom v programu Pantheon so prednost, ne pa pogoj.

Kaj nudimo:

  • odlično karierno priložnost v slovenskem podjetju z več kot 20-letno tradicijo;
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas;
  • delo v dinamičnem kolektivu, v podjetju, ki se ponaša s certifikatom »Družini prijazno podjetje«;
  • stalno usposabljanje in izobraževanje;
  • občasna izobraževanja v tujini;
  • priložnost za rast in razvoj.

Izbran/-a kandidat/-ka bo imela prvih nekaj mesecev mentorstvo osebe, ki že skrbi za javno naročanje ter poglobljeno predstavitev prodajnega programa.

Če ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo, da izpolnite obrazec: https://goo.gl/forms/ki4S78f6OVtO5CDR2

Prijave zbiramo do petka, 16. 11. 2018.

Makom trgovina - skupinska fotografija