X

Zaposlitev

VOZNIK

Si komunikativen/-a, dinamičen/-a, pripravljen/-a sprejeti nove izzive in bi rad/-a postal/-a del našega tima?

Oddelek: Skladišče

Lokacija: Velenje

Pričetek zaposlitve: oktober

Pogoji zaposlitve: 6-mesečna poskusna doba, 1 leto določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

  • dostava blaga kupcem v Sloveniji na podlagi dokumentacije,
  • pomoč pri delu v skladišču,
  • količinski in kakovostni pregled blaga,
  • prevzem nabavljenega blaga, naklad v tovorno vozilo, razklad in uskladiščenje na skladiščni prostor,
  • vodenje, priprava in pisanje vseh predpisanih evidenc,
  • skrb za tovorno vozilo,
  • montaža sanitarne opreme in predpražnikov na terenu,
  • osnovno reševanje reklamacij,
  • osnovno poznavanje prodajnega programa,
  • promocija prodajnega programa na terenu,
  • druge naloge, ki so navedene v sistemizaciji delovnega mesta.

Pričakujemo:

  • resno in odgovorno osebo,
  • komunikativno in dinamično osebo,
  • izpit B kategorije,
  • pripravljenost dela v timu,
  • Izobrazba III., IV., V. stopnje,
  • 1 leto delovnih izkušenj.

Ponujamo:

  • delo za polni delovni čas,
  • odlično karierno priložnost v slovenskem podjetju z več kot 20-letno tradicijo,
  • delo v dinamičnem kolektivu, v podjetju, ki se ponaša s certifikatom »Družini prijazno podjetje«,
  • možnost zaposlitve za nedoločen čas,
  • stalno usposabljanje in izobraževanje,
  • priložnost za rast in razvoj.

Če ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo, da pošljete svoj življenjepis na mail: zaposlitev@makom.si

Prijave zbiramo do torka, 19. 9. 2017.

Zaposlitev Makom voznik

Varen nakup

Prijava na e-novice

Če želite prejemati informacije o aktualnih ponudbah, novostih in strokovne bloge na temo čiščenja, se prijavite na naše e-novice.