Zaposlitev

Nabavni referent

Si komunikativen/-a, dinamičen/-a, pripravljen/-a sprejeti nove izzive in bi rad/-a postal/-a del Makom ekipe?

Oddelek: Nabava

Lokacija: Velenje

Pričetek zaposlitve:avgusta

Pogoji zaposlitve: 6-mesečna poskusna doba, 1 leto določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

• priprava nabavnih planov in planiranje nabave,

• sodelovanje z vsemi oddelki, službami v podjetju in timi za izdelavo objektnih naročil,

• komuniciranje z dobavitelji in iskanje novih,

• izbor, ocenjevanje in rangiranje dobaviteljev, priprava in izdelava pogodb z dobavitelji,

• spremljanje in preverjanje izpolnjevanja naročil dobaviteljev,

• spremljanje dogajanja na trgu in konkurence, izvajanje primerjav,

• obvladovanje stroškov nabave v skladu z načrti podjetja,

• sodelovanje s prodajo pri usklajevanju naročil kupcev in povpraševanj dobaviteljem,

• sodelovanje pri oblikovanju cen,

• sodelovanje pri strateških projektih podjetja,

• skrb za pravočasno naročanje in obvladovanje zalog,

• reševanje reklamacij,

• priprava poročil s področja nabave,

• iskanje izboljšav v procesu nabav,

• predlogi izboljševanja in razvoja informacijske podpore za potrebe nabave,

• iskanje učinkovitejših in cenejših rešitev v ustaljenih procesih,

• vzdrževanje in razvoj dobrega delovnega vzdušja in odnosov v nabavni službi in podjetju.

Kaj pričakujemo:

• VI. ali višjo stopnjo izobrazbe, ekonomske ali druge tehnične usmeritve,

• izkušnje s področja nabave in komunikacije z dobavitelji,

• odlično ustno in pisno znanje angleškega jezika,

• dobro obvladovanje paketa Microsoft Office,

• poznavanje principov in metod načrtovanja materialnih potreb,

• poznavanje materialno skladiščnega poslovanja,

• poznavanje Intrastat in carinsko špedicijskih postopkov,

• željo po učenju in izboljševanju svojih sposobnosti,

• aktivno pristopanje k delu in sprejemanje odgovornosti

• odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti,

• samostojnost, samoiniciativnost, proaktivnost in ciljno usmerjenost,

• timsko delo.

• Izkušnje z delom v programu Pantheon so prednost, ne pa pogoj.

Kaj nudimo:

• odlično karierno priložnost v slovenskem podjetju z več kot 20-letno tradicijo,

• možnost zaposlitve za nedoločen čas,

• delo v dinamičnem kolektivu, v podjetju, ki se ponaša s certifikatom »Družini prijazno podjetje«,

• občasna nekajdnevna poslovna potovanja v tujino,

• stalno usposabljanje in izobraževanje,

• priložnost za rast in razvoj.

Če ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo,da izpolnite obrazec.