X

Kontakt

tomaz sijarto

DIREKTOR

Tomaž Sijarto

+386 (0)3 896 80 89
+386 (0)41 379 233
tomaz.sijarto@makom.si
Alenka Watzak

Skrb za stranke

Alenka Watzak

+386 (0)3 896 80 80
+386 (0) 31 643 430
alenka.watzak@makom.si
mojca pesjak

Skrb za stranke

Mojca Pesjak

+386 (0)3 896 80 87
mojca.pesjak@makom.si
danica pogacnik

Prodajni svetovalec

Osrednjeslovenska, Gorenjska, Goriška, Kraška regija

Danica Pogačnik

+386 (0)51 310 116
danica.pogacnik@makom.si
peter pelan

Prodajni svetovalec

Osrednjeslovenska, Gorenjska

Peter Pelan

+386 (0)51 644 795
peter.pelan@makom.si
samo karat

Prodajni svetovalec

Savinjska, Podravska, Pomurska, Koroška, Zasavska regija 

Samo Karat

+386 (0)41 667 391
samo.karat@makom.si
Sašo Pistotnik

Prodajni svetovalec

Savinjska

Sašo Pistotnik

+386 (0)3 896 80 83
+386 (0)41 643 430
saso.pistotnik@makom.si
Jaka Kariž

Prodajni svetovalec

Celjska, Spodnjeposavska, Jugovzhodna regija

Jaka Kariž

+386 (0)51 317 577
jaka.kariz@makom.si
natasa germ tamse

Javni razpisi

Nataša Germ Tamše

+386 (0)3 896 80 86
+386 (0)41 376 235
natasa.germ@makom.si
sasa hazic draznik

Nabava

Saša Hažič Dražnik

+386 (0)3 896 80 83
+386 (0)51 659 965
sasa.draznik@makom.si
Andreja Ramšak

Računovodstvo

Andreja Ramšak

+ 386 (0)3 896 80 85
andreja.ramsak@makom.si
polona krenker

Marketing

Polona Krenker

+386 (0)41 627 404
polona.krenker@makom.si
Nataša Germ

Skladišče, logistika, montaža, servis

Slavko Vertačnik

+386 (0)41 677 430
skladisce@makom.si

Servis čistilnih strojev in dozirnih naprav

Igor Vazzaz

+386 (0)41 662 650
servis@makom.si

Marjan Gros

Skladišče

Marjan Gros

+386 (0)3 896 80 84
+386 (0)31 804 646
skladisce@makom.si
ales ban

Dostava in montaža

Aleš Ban

+386 (0)41 851 811
Jure Pocajt

Dostava in montaža

Jure Pocajt

+386 (0)31 611 045
miha lampret

Dostava in montaža

Miha Lampret

+386 (0)31 366 235

Lokacija podjetja


Oglejte si Makom na večjem zemljevidu.

Varen nakup

Prijava na e-novice

Če želite prejemati informacije o aktualnih ponudbah, novostih in strokovne bloge na temo čiščenja, se prijavite na naše e-novice.